Sportovní sjezdové lyže Fischer RC4 THE CURV CB + RC4 Z13FF 17/18

Doprava zdarma
Kód produktu: P08016.185 Výrobce: Fischer

Produkt nabízíme v následujících variantách:

Délka lyže (cm)
-41 %
Ušetříte
11 200 Kč
26 990 Kč
15 790 Kč
13 050 Kč bez DPH
3-5 dní
ks
 • Doprava na vše       zdarma
  Doprava na vše zdarma
 • Montáž a seřízení vázání zdarma
  Montáž a seřízení vázání zdarma
 • Vrácení a výměna zboží zdarma
  Vrácení a výměna zboží zdarma

Detailní popis

Zcela nový špičkový model, ISPO AWARD GOLD WINNER 2016, s konstrukcí závodních lyží ze Světového poháru. Základem je dřevěná sendvičová struktura vyztužená dvojitým Titanalem o síle 0,8 mm. Nově je zde použita speciální karbonová struktura Carbon-Laminat Diagotex. Lyže jsou dále vybaveny novou podložkou pod vázáním tzv. CARV BOOSTEREM a závodním vázáním RC4 Z13 FREEFLEX.
Podložka CARV BOOSTER je dvoudílná podobně jako podložky u závodních lyží, dodává lyžím maximální dynamiku. Umožňuje zcela nekompromisní linii jízdy a výbornou ovladatelnost ve vysoké rychlosti. Výhodou je, že umožňuje přenastavit vázání na různou rozteč, aniž by se muselo vrtat do podložky či do lyže.
Lyže s moderní širší formou, která jim propůjčuje vlastnosti sjezdového tanku. Radius 18 m u vzorové délky 178 cm dělá z tohoto modelu univerzální náčiní pro zkušené lyžařské nadšence, co chtějí jezdit opravdu rychle. RC4 THE CURV mají opravdu nekompromisní tvrdost a jsou určené pro výborné lyžaře, pro borce s instinktem predátora.

Hodnocení produktu

Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Napište hodnocení
*
*